Ugrás a fő tartalomra

Virágfürdő születésnapi hétvége 2013

2013-08-11

 Az időjárás ugyan nem fogadott kegyeibe bennünket ( két napot még kitarthatott volna a kánikula)  mégis sokan kilátogattak a fürdő születésnapi partyjának első napjára. S akik eljöttek, nem csalódtak.

Sok programmal és rengeteg nyereménnyel lettek gazdagabbak. Volt egyebek mellett gumiabroncshajító, lángosevő és vizespóló verseny, kungfu bemutató és koncert. Két óránként sorsoltunk, rengeteg nyeremény talált gazdára, valamint pénzeső is zúdult a fürdőzők nyakába. Ez utóbbit Szécsi Zoltán háromszoros olimpiabajnok vízilabdázó, és a fürdő kabalafigurája,. Vidra Virka zúdította a  strandolók közé.

 

A programok,- akkor már ragyogó napsütés mellett- vasárnap is folytatódtak. Koncertek, aikidó és hastáncmutató, gyerekműsor, és különféle tréfás versenyek  szerepeltek a programban. No és természetesen tombola minden ,mennyiségben. Akik lemaradtak, bánhatják, kárpótlásul azonban  íme néhány kép, a szülinap eseményeiről.

 

 


Nézegessék a partyn készült képeket.....

További képek megtekinthetők a képgalériában!

Hírlevél feliratkozás